69
17.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i słusznie Pan Andrzej zabrania wyrzucania kieliszków do " szkła" , to przecież jakim trzeba być nierozumnom istotom aby wyrzucić kieliszek do szkła? rozumni elbląscy postkomuniści szklane kieliszki zjadają na zagrychę albo wyrzucają do papierowych odpaduf, ewentualnie do plastiku, jak to dobrze,że Pan Andrzej wybitny specjalista od wyrzucania kieliszków zabrał głos i wyjaśnił nieogarniętym ludziom jaki ciężki los go spotkał i jak się napina i spręża aby ludziom wytłumaczyc po ludzku, że szklanych kieluszków nie wolno wyrzucać do szkła
Grubej (2020.01.17)

info

6  
  3
Panie Lemanowicz, jak ktoś przywiezie Panu śmieci to Pan powinien takiego dobrodzieja całować po nogach i rękach, z oszczędności na paliwie śmieciarek dostanie Pan premię,
Google (2020.01.17)

info

3  
  0
Wczoraj na Królewiecką podjechała śmieciarka z oznakowaniem szkło i zabrała odpady mieszane. Taka to segregacja.
KRÓLEWIECKA (2020.01.17)

info

8  
  0
@segregator - Powinieneś to jak i stare meble wywieźć na swój koszt do zakładu utylizacji i za tą usługę zapłacić! Dlaczego ja mam płacić za twoje sprzęty. .. jak kupowałeś to przywoziłeś na swój koszt. ! Tak jest w Szwecji która odzyskuje ca 90 % do recyklingu, a samochód do wywozu wysegregowanych odpadów obsługiwany jest prze kierowcę !!! U nas trzech włącznie z kierowca który siedzi w szoferce i pali papierosa. .. @Recykling 100 %
(2020.01.17)
mając 77 lat nie zmienia się lodówki, w ten sposób unika się masy kłopotów,
97 lat (2020.01.17)
Elbląg to miasto staruszków, takie populacje bardzo łatwo goli się z kasy, w zasadzie starsze osoby dla świętego spokoju zapłacą każdą cenę, to jest wytłumaczenie dlaczego w Elblągu jest tak drogo
Street (2020.01.17)

info

7  
  0
Masz sporo racji. Chociaż wydaje mi się, że gdy będzie mnóstwo nieposegregowanych śmieci, to firma będzie musiała zwiększyć zatrudnienie i przygotować więcej stanowisk pracy, co odbije się na cenach. I tak źle, i tak niedobrze. Nie mam również nic przeciwko temu, żeby pracownicy sortujący mieli nieco łatwiej i mieli śmieci w dużej mierze posortowane, bo coś mi mówi, że to nie jest przyjemna praca i związana jest z dużym ryzykiem chorób i okaleczeń. Nie oszukujmy się, nikt się jej nie podejmuje dla przyjemności, to są zapewne ludzie, którym nie ułożyło się w życiu i poszli tam z desperacji.
(2020.01.17)
Błagam, nie podawajcie Szwecji jako przykład do naśladowania. To jest dość dziwny kraj.
(2020.01.17)
Wniosek jest jeden. Poprawić informacje o tyk jak i segregować!
nikt21 (2020.01.17)

info

2  
  0
chcecie taniej niech bezradni zakasają ręce i wezmą się do pracy
(2020.01.17)

info

0  
  0