Wybrany wątek opinii
Teoretycznie bardzo dobry artykuł uświadamiający.
A może ktoś odpowie mi na mój problem. Sumiennie segreguję odpady. Zdarzyło się, że mam do utylizacji lodówkę.
Mam 77 lat i niesprawny kręgosłup. Mieszkam w 120-tysięcznym mieście.
Od kilku dni poszukuję firmy, która przyjmie zlecenie (za opłatą)wyniesienia tej lodówki z mieszkania i wywiezienie
w odpowiednie miejsce. Nic z tego. Nie ma takiej możliwości. Lodówkę trzeba zawieź (teleportować)
na Mazurską, może odbiorą.
Proszę mnie uświadomić w jaki legalny sposób mam pozbyć się mojego problemu. Będę wdzięczny.
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
Idz na dworzec,tam chodza takie ekipy remontowo-budowlano-uslugowe.Dasz na wino i wyniosa.Jeszcze po rekach beda calowac.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Poproś kogoś z rodziny: dzieci , zięcia itd. Sąsiadów na pewno któryś pomoże za kasę i jedź z nimi na Mazurksą. Jeśli nikt inny, to może przyjedzie Marek z Edkiem z programu Złomiarze :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Proszę zawieźć lodówkę do sklepu z sprzętem RTV AGD, przyjmą- opłata na poczet recyklingu była zawarta w cenie lodówki
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Wyrzuc przez balkon.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@segregator - Powinieneś to jak i stare meble wywieźć na swój koszt do zakładu utylizacji i za tą usługę zapłacić! Dlaczego ja mam płacić za twoje sprzęty. .. jak kupowałeś to przywoziłeś na swój koszt. ! Tak jest w Szwecji która odzyskuje ca 90 % do recyklingu, a samochód do wywozu wysegregowanych odpadów obsługiwany jest prze kierowcę !!! U nas trzech włącznie z kierowca który siedzi w szoferce i pali papierosa. ..
@Recykling 100 %
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
mając 77 lat nie zmienia się lodówki, w ten sposób unika się masy kłopotów,
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Są ludzie którzy przyjadą i zabiorą za darmo miałem ten sam problem wystarczy zadzwonić nawet na portelu było ogłoszenie zabrali tego samego dnia
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Są ludzie którzy przyjadą i zabiorą za darmo miałem ten sam problem wystarczy zadzwonić nawet na portelu było ogłoszenie zabrali tego samego dnia
Do moderacji
Odpowiedz
2
0