Wybrany wątek opinii

Teoretycznie bardzo dobry artykuł uświadamiający. A może ktoś odpowie mi na mój problem. Sumiennie segreguję odpady. Zdarzyło się, że mam do utylizacji lodówkę. Mam 77 lat i niesprawny kręgosłup. Mieszkam w 120-tysięcznym mieście. Od kilku dni poszukuję firmy, która przyjmie zlecenie (za opłatą)wyniesienia tej lodówki z mieszkania i wywiezienie w odpowiednie miejsce. Nic z tego. Nie ma takiej możliwości. Lodówkę trzeba zawieź (teleportować) na Mazurską, może odbiorą. Proszę mnie uświadomić w jaki legalny sposób mam pozbyć się mojego problemu. Będę wdzięczny.
segregator (2020.01.17)
Idz na dworzec,tam chodza takie ekipy remontowo-budowlano-uslugowe.Dasz na wino i wyniosa.Jeszcze po rekach beda calowac.
Kshdhddg (2020.01.17)
Poproś kogoś z rodziny: dzieci , zięcia itd. Sąsiadów na pewno któryś pomoże za kasę i jedź z nimi na Mazurksą. Jeśli nikt inny, to może przyjedzie Marek z Edkiem z programu Złomiarze :)
On86 (2020.01.17)
Proszę zawieźć lodówkę do sklepu z sprzętem RTV AGD, przyjmą- opłata na poczet recyklingu była zawarta w cenie lodówki
(2020.01.17)
Wyrzuc przez balkon.
Wujekdobrarada (2020.01.17)
@segregator - Powinieneś to jak i stare meble wywieźć na swój koszt do zakładu utylizacji i za tą usługę zapłacić! Dlaczego ja mam płacić za twoje sprzęty. .. jak kupowałeś to przywoziłeś na swój koszt. ! Tak jest w Szwecji która odzyskuje ca 90 % do recyklingu, a samochód do wywozu wysegregowanych odpadów obsługiwany jest prze kierowcę !!! U nas trzech włącznie z kierowca który siedzi w szoferce i pali papierosa. .. @Recykling 100 %
(2020.01.17)
mając 77 lat nie zmienia się lodówki, w ten sposób unika się masy kłopotów,
97 lat (2020.01.17)
Są ludzie którzy przyjadą i zabiorą za darmo miałem ten sam problem wystarczy zadzwonić nawet na portelu było ogłoszenie zabrali tego samego dnia
Gość K. (2020.01.18)
Są ludzie którzy przyjadą i zabiorą za darmo miałem ten sam problem wystarczy zadzwonić nawet na portelu było ogłoszenie zabrali tego samego dnia
Gość K. (2020.01.18)
Powrót do komentarzy