69
17.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zapakować do mazdy i sru
(2020.01.17)

info

0  
  0
A co ma do tego 500plus powiedz mi panie
Masakra (2020.01.17)
A co się dzieje z odzyskanymi odpadami? Sprzedawane czy oddawane za darmo do firm, które je przetwarzają? A jeśli sprzedawane to kto na tym zarabia?
Sartus (2020.01.17)
Śmieci to intetes lepszy od narkotyków tak mafia we Włoszech i USA zbila fortunę ....
(2020.01.17)

info

3  
  0
Normalnie parodia :) śmieci to śmieci powinny iść do jednego kubła i ZUO niech segreguje. A tak poważnie to gdzie mam składować niezgniecone i zakręcone butelki pet?? Czy może z każdą butelką latać do śmietnika na dworzu??
(2020.01.17)
Wszędzie piszą, mówią segreguj bo będzie podwyżka. Ide do śmietnika i akurat jest śmieciarka, mówię do Pana ale ja mam plastiki i szkło do oddania nie mówiąc już o worku śmieci.. i nagle słyszę wrzuca Pan wszystko. Teraz pytanie jak odbywa się segregacja?
Bobi one Kenobi (2020.01.17)

info

5  
  0
Czytałeś?? Oddają i jeszcze płacą za odbiór rzekomo.
(2020.01.18)
do segregator stary sprzęt agd musi zabrać sklep w którym kupujesz nowy ja ostatnio kupiłem lodówkę, panowie przywieźli wnieśli i zabrali starą mają taki obowiązek
(2020.01.18)

info

3  
  1
W innych miastach mieszkańcy otrzymują pojemniki lub worki w różnych kolorach na śmieci U nas indywidualni mieszkaćy muszą nabyc je sami W sklepach kolorowych worków nie ma. Przy domkachczęsto nie ma gdzie postawiś szpaleru pojemników. Dlaczego w innych miastach wszyscy otrzymują pojemniki lub worki ?????
kki (2020.01.18)

info

2  
  0
Są ludzie którzy przyjadą i zabiorą za darmo miałem ten sam problem wystarczy zadzwonić nawet na portelu było ogłoszenie zabrali tego samego dnia
Gość K. (2020.01.18)