Wybrany wątek opinii
@segregator - Powinieneś to jak i stare meble wywieźć na swój koszt do zakładu utylizacji i za tą usługę zapłacić! Dlaczego ja mam płacić za twoje sprzęty. .. jak kupowałeś to przywoziłeś na swój koszt. ! Tak jest w Szwecji która odzyskuje ca 90 % do recyklingu, a samochód do wywozu wysegregowanych odpadów obsługiwany jest prze kierowcę !!! U nas trzech włącznie z kierowca który siedzi w szoferce i pali papierosa. ..
@Recykling 100 %
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Błagam, nie podawajcie Szwecji jako przykład do naśladowania. To jest dość dziwny kraj.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3