UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj na Królewiecką podjechała śmieciarka z oznakowaniem szkło i zabrała odpady mieszane. Taka to segregacja.

KRÓLEWIECKA

Anuluj