UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj na Królewiecką podjechała śmieciarka z oznakowaniem szkło i zabrała odpady mieszane. Taka to segregacja.
KRÓLEWIECKA
Wczoraj na Królewiecką podjechała śmieciarka z oznakowaniem szkło i zabrała odpady mieszane. Taka to segregacja.
KRÓLEWIECKA