UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@segregator - Powinieneś to jak i stare meble wywieźć na swój koszt do zakładu utylizacji i za tą usługę zapłacić! Dlaczego ja mam płacić za twoje sprzęty. .. jak kupowałeś to przywoziłeś na swój koszt. ! Tak jest w Szwecji która odzyskuje ca 90 % do recyklingu, a samochód do wywozu wysegregowanych odpadów obsługiwany jest prze kierowcę !!! U nas trzech włącznie z kierowca który siedzi w szoferce i pali papierosa. .. @Recykling 100 %