UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz sporo racji. Chociaż wydaje mi się, że gdy będzie mnóstwo nieposegregowanych śmieci, to firma będzie musiała zwiększyć zatrudnienie i przygotować więcej stanowisk pracy, co odbije się na cenach. I tak źle, i tak niedobrze. Nie mam również nic przeciwko temu, żeby pracownicy sortujący mieli nieco łatwiej i mieli śmieci w dużej mierze posortowane, bo coś mi mówi, że to nie jest przyjemna praca i związana jest z dużym ryzykiem chorób i okaleczeń. Nie oszukujmy się, nikt się jej nie podejmuje dla przyjemności, to są zapewne ludzie, którym nie ułożyło się w życiu i poszli tam z desperacji.