69
17.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
395 zł za tonę nieposegregowanych śmieci? No to już rozumiem dlaczego u mnie na dzielnicy wszystkie posegregowane śmieci i tak lądują do zwykłej śmieciarki która je miesza.
ggggggggggg (2020.01.17)

info

12  
  1
Wyrzuc przez balkon.
Wujekdobrarada (2020.01.17)
A ile ZUO dostaje pieniędzy za sprzedaż posegregowanych śmieci?
(2020.01.17)

info

3  
  0
naucz sie czytać ze zrozumieniem albo zapisz sie do szkoły tam cie nauczą, i nie mąć
:P (2020.01.17)
"Zakład pracuje na granicy swoich możliwości "podobnie jak pobliska oczyszczalnia ścieków, co raz ciekawiej, co raz ciekawiej.
pampi-ZAWADA (2020.01.17)

info

6  
  0
Bzdura do wyciągnięcia pieniedzy od mieszkańców,jak tak to będę wystawiałposegregowane śmieci przed klatkę i co wtedy?
(2020.01.17)

info

4  
  0
Czy radni RM Elbląg z PiS-u są biodegradowalni? Bo mam taki pomysł, żeby. .. .
Segregowacz (2020.01.17)
Jest optymistyczny akcent w tym wszystkim. 8% więcej śmieci, czyli depopulacja Elbląga przyhamowała:)
hd (2020.01.17)

info

5  
  0
@Segregowacz - O radnych z PO nie zapominając
(2020.01.17)
Chcieliscie 500+ to macie, mysleliscie ze pieniadze beda z nieba?
dfg (2020.01.17)