A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
395 zł za tonę nieposegregowanych śmieci? No to już rozumiem dlaczego u mnie na dzielnicy wszystkie posegregowane śmieci i tak lądują do zwykłej śmieciarki która je miesza.
Wyrzuc przez balkon.
A ile ZUO dostaje pieniędzy za sprzedaż posegregowanych śmieci?
naucz sie czytać ze zrozumieniem albo zapisz sie do szkoły tam cie nauczą, i nie mąć
"Zakład pracuje na granicy swoich możliwości "podobnie jak pobliska oczyszczalnia ścieków, co raz ciekawiej, co raz ciekawiej.
Bzdura do wyciągnięcia pieniedzy od mieszkańców,jak tak to będę wystawiałposegregowane śmieci przed klatkę i co wtedy?
Czy radni RM Elbląg z PiS-u są biodegradowalni? Bo mam taki pomysł, żeby. .. .
Jest optymistyczny akcent w tym wszystkim. 8% więcej śmieci, czyli depopulacja Elbląga przyhamowała:)
@Segregowacz - O radnych z PO nie zapominając
Chcieliscie 500+ to macie, mysleliscie ze pieniadze beda z nieba?