UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Masz sporo racji. Chociaż wydaje mi się, że gdy będzie mnóstwo nieposegregowanych śmieci, to firma będzie musiała zwiększyć zatrudnienie i przygotować więcej stanowisk pracy, co odbije się na cenach. I tak źle, i tak niedobrze. Nie mam również nic przeciwko temu, żeby pracownicy sortujący mieli nieco łatwiej i mieli śmieci w dużej mierze posortowane, bo coś mi mówi, że to nie jest przyjemna praca i związana jest z dużym ryzykiem chorób i okaleczeń. Nie oszukujmy się, nikt się jej nie podejmuje dla przyjemności, to są zapewne ludzie, którym nie ułożyło się w życiu i poszli tam z desperacji.