UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to miasto staruszków, takie populacje bardzo łatwo goli się z kasy, w zasadzie starsze osoby dla świętego spokoju zapłacą każdą cenę, to jest wytłumaczenie dlaczego w Elblągu jest tak drogo

Street

Anuluj