UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to miasto staruszków, takie populacje bardzo łatwo goli się z kasy, w zasadzie starsze osoby dla świętego spokoju zapłacą każdą cenę, to jest wytłumaczenie dlaczego w Elblągu jest tak drogo
Street
Elbląg to miasto staruszków, takie populacje bardzo łatwo goli się z kasy, w zasadzie starsze osoby dla świętego spokoju zapłacą każdą cenę, to jest wytłumaczenie dlaczego w Elblągu jest tak drogo
Street