UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i słusznie Pan Andrzej zabrania wyrzucania kieliszków do " szkła" , to przecież jakim trzeba być nierozumnom istotom aby wyrzucić kieliszek do szkła? rozumni elbląscy postkomuniści szklane kieliszki zjadają na zagrychę albo wyrzucają do papierowych odpaduf, ewentualnie do plastiku, jak to dobrze,że Pan Andrzej wybitny specjalista od wyrzucania kieliszków zabrał głos i wyjaśnił nieogarniętym ludziom jaki ciężki los go spotkał i jak się napina i spręża aby ludziom wytłumaczyc po ludzku, że szklanych kieluszków nie wolno wyrzucać do szkła
Grubej