25
13.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to gdzie? Głównie na drogach wyjazdowych i dojazdowych z miasta, bo tam jest największy ruch i w krótkim czasie można przeprowadzić wiele kontroli. A co będą jechać na wnioskę co przez godzinę po drodze przejedzie 15-20 samochodów to ile wtedy zdążą skontrolować i to jeszcze jest potrzebny czas na dojazd i powrót, a jak od komisariatu jest ze 20-30 km to ile czasu to zajmie?
(2020.01.13)
Masz beznadziejne myślenie !!! porządek powinni robić wszędzie, bo to ich zasrany obowiązek. Nikogo nie interesuje czy duży ruch czy też mały. 10 lat i nie potrafią zrobić porządku w paru wioskach, wstyd i tyle !!!!!
(2020.01.13)
Normalne myślenie, bo liczba radiowozów i policjantów jest ściśle określona i raczej ich nie przybędzie, bo mamy niż demograficzny, a zwiększane są inne służby zwłaszcza wojsko, bo ma liczyć nie 100 tys jak kiedyś, ale ponad 200 tys. Jak przyjadą na wioski to zamiast 700 czy 800 kontroli będzie 300 i bezpieczeństwo spadnie.
(2020.01.14)
Kompletny bezsens, co piszesz ! Te zaniedbania, jeżeli chodzi o tereny wiejskie są od dziesiątek lat, także nie pieprz człowieku głupot !!!
(2020.01.14)
Zaniedbania policji na terenach wiejskich to przedział dziesiątek lat, także nie pisz bzdur odnośnie ilości radiowozów lub ilości policjantów.
(2020.01.14)
- zamiast 700 czy 800 kontroli będzie 300 - A czytałeś komentarz na pierwszej stronie? 700 czy 800 kontroli ha ha ha w jakim czasie, może przez pół roku? Przecież już od kilku lat patrole są widziane bardzo sporadycznie w mieście na wsiach prawie w ogóle.
(2020.01.14)
Może doradzę, dajcie mi jednego policjanta "z jajami"oraz z urządzeniem do pomiaru prędkości. Przyjadę po niego, powiedzmy dwa razy w tygodniu i zaręczam góra dwa tygodnie zrobimy porządek w tych kilku miejscowościach. Oczywiście funkcjonariusz ten będzie również odwieziony do jednostki. Jestem przekonany, żeby coś zrobić wystarczą tylko chęci i dobra wola. Polecam się. .. ..
chętny (2020.01.14)

info

1  
  1
@Tadek123 - To bardzo pocieszające, że po 10 latach się tam pojawili. Hi, hi, hi po 10 latach, a to dobre. .. .
(2020.01.14)
Czytając niektóre komentarze to nasuwa się wniosek, że na terenach wiejskich jest przyzwolenie na łamanie przepisów a Policja nic nie zrobi, bo ma jakieś ograniczenia. Czy tak należy to rozumieć? Skoro obywatele zgłaszają pewne nieprawidłowości z naruszaniem przepisów, to Policja jest od tego, żeby te naruszenia eliminować a nie tłumaczyć się brakami sprzętu.
(2020.01.14)
Hej witam wszystkich, do Gisc123 - pisząc, że tylko dwa lata to mylisz się kolego, ale prawda jest taka, że od 8 do 12 lat ! sprawdź w kodeksie.
waldek123 (2020.01.14)

info

2  
  0