UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tadek123 - To bardzo pocieszające, że po 10 latach się tam pojawili. Hi, hi, hi po 10 latach, a to dobre. .. .
@Tadek123 - To bardzo pocieszające, że po 10 latach się tam pojawili. Hi, hi, hi po 10 latach, a to dobre. .. .