Policjanci podsumowali weekend

25
13.01.2020
Policjanci podsumowali weekend
W miniony weekend policjanci interweniowali 154 razy. 22 osoby przewieziono do wytrzeźwienia, zatrzymano trzy osoby poszukiwane. Policjanci z drogówki skontrolowali 727 kierowców. Spośród  nich dwóch było nietrzeźwych. Miało miejsce 18 kolizji. Nie było wypadków.

W miniony weekend  wylegitymowano 322 osób i odbyły się 154 interwencje. Policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Funkcjonariusze z drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to 39-latek z Elbląga. Miał ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w Elblągu przy ulicy Bema. Prowadził osobowego opla i spowodował kolizję. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy. Drugi z kierujących został zatrzymany przez mieszkańca Gronowa Górnego. 39-latek kierował ciężarowym citroenem. Na miejsce został wezwany patrol. Badanie wykazało 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obydwaj kierujący odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zabijesz nożem dostajesz dożywocie, zabijesz jadąc pijany do nieprzytomności dostajesz 2 latka. Niech żyją polskie sady!
Gisc123 (2020.01.13)
Nawiazując do mojej ostatniej wypowiedzi, dziękuje policji za częstsze pojawianie się w Gronowie Elblaskim. Mój sąsiad to aż na klatce zaczepia ludzi, ze policja jeździ, bo się tak boi po % wsiadać za kółko!
D.ddd (2020.01.13)
Kiedy zaczną funkcjonariusze patrolować tereny Adamowo-Osiedle, Władysławowo, Wikrowo Wiktorowo, Jegłownik, Kopanka, Kazimierzowo?
(2020.01.13)

info

1  
  2
@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?
(2020.01.13)
Czekamy również na akcję "KOPCIUCHY", przykładowo miejscowości powyżej, najlepiej jak tylko się z ciemni, wtedy kopciuchy dają ostro!
ekologiczny bez dymu (2020.01.13)

info

2  
  1
Policjanci z drogówki skontrolowali 727 kierowców? Niewiarygodne ! Gdzie ci policjanci kontrolują, czy ktoś z państwa takowych wiedział? Dziwna sprawa?
zaskoczony (2020.01.13)
Czemu? Bylem kurierem i jak mi dowód rejestracyjny zabrali to szef wyzywał na policję cały tydzień. A o wadach pojazdu wiedział już od miesiąca. Ja się cieszyłem, bo dniówka wpadła, a wole od rana miałem.
Gosc123 (2020.01.13)
W Jeglowniku stali. Szacun bo już ich pod sklepem z suszarka nie widziałem od 10 lat.
Tadek123 (2020.01.13)
O Panie jaki ból 4 liter grobowiska hahahahaha
Emkacaffe (2020.01.13)
Nie 2 tylko 12 lat jest za to, poza tym jest znaczna różnica jak ktoś bierze nóż czy siekierę l i idzie kogoś zabić i ma to zaplanowane w szczegółach, a jak ktoś kogoś rozejdzie po pijaku. Kary w obu przypadkach powinny być surowe, ale nie można porównywać tych 2 spraw.
(2020.01.13)