A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakich dziesiątek lat? Kiedyś były komisariaty na wsiach. To co gadasz bzdury. Tylko kiedyś policja nie miała tylu obowiązków jak dzisiaj, bo nie było wielu rzeczy i przepisów np kiedyś nie było komórek, fotelików dla dzieci i jazdy z włączonymi światłami, to tego nie kontrolowali, tak samo mało było alkomatów.
A ten z gronowa, to co tam się dzialo? Kogoś prawie rozjechal? Co to za koleś?
To idź i im to powiedz. :)
Ja nie wiem gdzie Ty jeździsz, ale na rogatkach miasta często są patrole np na wyjeździe na S7 czy z Gronowa Górnego.
Żaden bezsens tylko Prawda. Na wsiach jest mało wypadków i mały ruch.