Wybrany wątek opinii
Masz beznadziejne myślenie !!! porządek powinni robić wszędzie, bo to ich zasrany obowiązek. Nikogo nie interesuje czy duży ruch czy też mały. 10 lat i nie potrafią zrobić porządku w paru wioskach, wstyd i tyle !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Normalne myślenie, bo liczba radiowozów i policjantów jest ściśle określona i raczej ich nie przybędzie, bo mamy niż demograficzny, a zwiększane są inne służby zwłaszcza wojsko, bo ma liczyć nie 100 tys jak kiedyś, ale ponad 200 tys. Jak przyjadą na wioski to zamiast 700 czy 800 kontroli będzie 300 i bezpieczeństwo spadnie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Zaniedbania policji na terenach wiejskich to przedział dziesiątek lat, także nie pisz bzdur odnośnie ilości radiowozów lub ilości policjantów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1