W miniony weekend wylegitymowano 322 osób i odbyły się 154 interwencje. Policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Funkcjonariusze z drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to 39-latek z Elbląga. Miał ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w Elblągu przy ulicy Bema. Prowadził osobowego opla i spowodował kolizję. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy. Drugi z kierujących został zatrzymany przez mieszkańca Gronowa Górnego. 39-latek kierował ciężarowym citroenem. Na miejsce został wezwany patrol. Badanie wykazało 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obydwaj kierujący odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter