UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz beznadziejne myślenie !!! porządek powinni robić wszędzie, bo to ich zasrany obowiązek. Nikogo nie interesuje czy duży ruch czy też mały. 10 lat i nie potrafią zrobić porządku w paru wioskach, wstyd i tyle !!!!!