UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytając niektóre komentarze to nasuwa się wniosek, że na terenach wiejskich jest przyzwolenie na łamanie przepisów a Policja nic nie zrobi, bo ma jakieś ograniczenia. Czy tak należy to rozumieć? Skoro obywatele zgłaszają pewne nieprawidłowości z naruszaniem przepisów, to Policja jest od tego, żeby te naruszenia eliminować a nie tłumaczyć się brakami sprzętu.