Wybrany wątek opinii
Policjanci z drogówki skontrolowali 727 kierowców? Niewiarygodne ! Gdzie ci policjanci kontrolują, czy ktoś z państwa takowych wiedział? Dziwna sprawa?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
W Jeglowniku stali.
Szacun bo już ich pod sklepem z suszarka nie widziałem od 10 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jak to gdzie? Głównie na drogach wyjazdowych i dojazdowych z miasta, bo tam jest największy ruch i w krótkim czasie można przeprowadzić wiele kontroli. A co będą jechać na wnioskę co przez godzinę po drodze przejedzie 15-20 samochodów to ile wtedy zdążą skontrolować i to jeszcze jest potrzebny czas na dojazd i powrót, a jak od komisariatu jest ze 20-30 km to ile czasu to zajmie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Masz beznadziejne myślenie !!! porządek powinni robić wszędzie, bo to ich zasrany obowiązek. Nikogo nie interesuje czy duży ruch czy też mały. 10 lat i nie potrafią zrobić porządku w paru wioskach, wstyd i tyle !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Tadek123 - To bardzo pocieszające, że po 10 latach się tam pojawili. Hi, hi, hi po 10 latach, a to dobre. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
0