UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Normalne myślenie, bo liczba radiowozów i policjantów jest ściśle określona i raczej ich nie przybędzie, bo mamy niż demograficzny, a zwiększane są inne służby zwłaszcza wojsko, bo ma liczyć nie 100 tys jak kiedyś, ale ponad 200 tys. Jak przyjadą na wioski to zamiast 700 czy 800 kontroli będzie 300 i bezpieczeństwo spadnie.