UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz beznadziejne myślenie !!! porządek powinni robić wszędzie, bo to ich zasrany obowiązek. Nikogo nie interesuje czy duży ruch czy też mały. 10 lat i nie potrafią zrobić porządku w paru wioskach, wstyd i tyle !!!!!