Wybrany wątek opinii
- zamiast 700 czy 800 kontroli będzie 300 - A czytałeś komentarz na pierwszej stronie? 700 czy 800 kontroli ha ha ha w jakim czasie, może przez pół roku? Przecież już od kilku lat patrole są widziane bardzo sporadycznie w mieście na wsiach prawie w ogóle.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Ja nie wiem gdzie Ty jeździsz, ale na rogatkach miasta często są patrole np na wyjeździe na S7 czy z Gronowa Górnego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0