UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to gdzie? Głównie na drogach wyjazdowych i dojazdowych z miasta, bo tam jest największy ruch i w krótkim czasie można przeprowadzić wiele kontroli. A co będą jechać na wnioskę co przez godzinę po drodze przejedzie 15-20 samochodów to ile wtedy zdążą skontrolować i to jeszcze jest potrzebny czas na dojazd i powrót, a jak od komisariatu jest ze 20-30 km to ile czasu to zajmie?


Anuluj