49
09.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widzę że mamy do czynienia z katastrofalnym stanem wiedzy o zasadach funkcjonowania wspólnot i obowiązkach ich zarządców. Wiec nie dziwi tęż powód dla jakiego mieszkańców dziwi wygląd klatek schodowych i nie tylko w ich nieruchomościach. Otóż powód jest prozaiczny, brak kasy, czyli zbyt mała stawka od m2 na fundusz remontowy którego wysokość w nowszych budynkach lub zadbanych może wahać się w granicach 2 zł za m2 a w starych może nie wystarczać 5 czy 6 zł a to tez zależy od wielkości nieruchomości.
(2020.01.10)
wreszcie ktoś rozsądny napisał prawdę. Ale co się dziwić - babcie (dziadki też)wykupują mieszkania za grosze - bo stare i nie pozwolą zwiększyć opłat - bo mają malutkie emerytury i renty. Ale w rozmowie bliższej słychać tylko - to mieszkanie dla wnuczka (wnusi)bo biedni oni tacy - a jak babcia zamknie oczy - wnusio (lub dzieci)leci do notariatu i zbywa lokal a kasa do kieszeni. .. .to niech wnuczek/a płaci wyższe opłaty jak chce potem to mieszkanie przejąć. Niech dopłaca babci do opłat, niech się składa na fundusz remontowy - wtedy będą remonty. Ci starsi ludzie powinni korzystać z renty odwróconej i nie oglądać się na wnusie (czasem podłe)i żyć normalnie. Wtedy nie będzie i wspólnota miała problemów. .. ..
wernychora (2020.01.10)
@Eweline - Bardzo proszę - Pan M. Muła - on bierze wszystko co się rusza włącznie z zarządcami - a potem zobaczycie jaki on "wspaniały"jest. tylko kasy pilnujcie bo wypływa szerokim strumieniem za byle wbicie gwoździa!!!!!
malborska wita Was (2020.01.10)
Zgadza się faktury wystawione za prace których nie było.
Uuuuuu (2020.01.11)
to norma w Elblągu, ,cokolwiek się dzieje kadra z łapanek ulicznych, brak fachowców i najtańsza siła robocza, a może trzeba pociągnąć do odszkodowań fizycznych i moralnych pracodawców tejże branży jak zapłacą, będą pamiętać, ,, ,takich mamy fachowców
grace (2020.01.12)

info

2  
  0
ZBK-jest od namawiania do wykupu, by uwolnić się od lokatorów, lecz chętnie biorą za wszystko pieniądze, pociągnąć ich do odpoiedzialności, bo dziś kolesie kolesiom fundują przyjemność-na konta
grace (2020.01.12)

info

0  
  0
@Da Ja - zenek tp niezły. .. .. .. .manipuluje, ,mami i mydli oczy wspólnotom które obsługuje, ,, ogłupia ludzi którzy oczekują uczciwości. .. .najlepszy jest jednak ten jego porządek w papierach i umiejętność splawiania ludzi. .. .zresztą, koleżanka, wioletka też, nie lepsza. .. .ściemnianie ogłupianie i brak znajomości podstawowych przepisów oto domena formy mk. .. .. radzę zmienić zarządcę byle prędko. .. ..
(2021.11.05)
@Jaworska - brawo. zzenne k brawoooo. .. .. niedlugo nie będziesz miał kogo obsługiwać. .. .. .. tylko siebie. .. .. szukajcie. zarządcę który zna się na przepisach i nie ma wyyyy. .. .i berze kasę za freee. ..
(2021.11.05)
polecam zmiane zarządcy na nowszy model. .. .. zenek na emertyture. .. .. albo na zielona trawe. .. .. a mk do lijwidacjiii bo i tak nic nie robią nie robili o nie będą, robić. .. .robią klpiny z ucziwie płacących grube pieniądze za czynsz ludzi. .. .. no i nakręcają na kolejne. .. inwestycje. .. .i kredy ty do spłacenia na kolejnych 20 lat. .brawoooo zenek brawoooo wioletka.
(2021.11.05)