Wybrany wątek opinii
A czy możecie polecić jakiegoś zarządcę? Bo chcemy zmienić, ale nie wiemy właśnie do kogo się przenieść.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Polecam bardzo dobrego zarzadce Stanislaw Aniol ? Nie mam do niego telefonu , ale znam adres gdzie na stale urzeduje - Alternatywy 4 , zaraz za kosciolem sw. Mikolaja. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Eweline - Bardzo proszę - Pan M. Muła - on bierze wszystko co się rusza włącznie z zarządcami - a potem zobaczycie jaki on "wspaniały"jest. tylko kasy pilnujcie bo wypływa szerokim strumieniem za byle wbicie gwoździa!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0