UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jaworska - brawo. zzenne k brawoooo. .. .. niedlugo nie będziesz miał kogo obsługiwać. .. .. .. tylko siebie. .. .. szukajcie. zarządcę który zna się na przepisach i nie ma wyyyy. .. .i berze kasę za freee. ..


Anuluj