Wybrany wątek opinii
Mieszkańcy Sadowej! Wiecie, że w każdej chwili możecie się pozbyć wątpliwej jakości usług Zenka tak jak zrobiło to już kilka wspólnot na ulicy Grunwaldzkiej?
Do moderacji
Odpowiedz
24
2
polecam zmiane zarządcy na nowszy model. .. .. zenek na emertyture. .. .. albo na zielona trawe. .. .. a mk do lijwidacjiii bo i tak nic nie robią nie robili o nie będą, robić. .. .robią klpiny z ucziwie płacących grube pieniądze za czynsz ludzi. .. .. no i nakręcają na kolejne. .. inwestycje. .. .i kredy ty do spłacenia na kolejnych 20 lat. .brawoooo zenek brawoooo wioletka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0