UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Da Ja - zenek tp niezły. .. .. .. .manipuluje, ,mami i mydli oczy wspólnotom które obsługuje, ,, ogłupia ludzi którzy oczekują uczciwości. .. .najlepszy jest jednak ten jego porządek w papierach i umiejętność splawiania ludzi. .. .zresztą, koleżanka, wioletka też, nie lepsza. .. .ściemnianie ogłupianie i brak znajomości podstawowych przepisów oto domena formy mk. .. .. radzę zmienić zarządcę byle prędko. .. ..


Anuluj