UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Eweline - Bardzo proszę - Pan M. Muła - on bierze wszystko co się rusza włącznie z zarządcami - a potem zobaczycie jaki on "wspaniały"jest. tylko kasy pilnujcie bo wypływa szerokim strumieniem za byle wbicie gwoździa!!!!!

malborska wita Was