UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to norma w Elblągu, ,cokolwiek się dzieje kadra z łapanek ulicznych, brak fachowców i najtańsza siła robocza, a może trzeba pociągnąć do odszkodowań fizycznych i moralnych pracodawców tejże branży jak zapłacą, będą pamiętać, ,, ,takich mamy fachowców
grace