UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to norma w Elblągu, ,cokolwiek się dzieje kadra z łapanek ulicznych, brak fachowców i najtańsza siła robocza, a może trzeba pociągnąć do odszkodowań fizycznych i moralnych pracodawców tejże branży jak zapłacą, będą pamiętać, ,, ,takich mamy fachowców

grace

Anuluj