UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
polecam zmiane zarządcy na nowszy model. .. .. zenek na emertyture. .. .. albo na zielona trawe. .. .. a mk do lijwidacjiii bo i tak nic nie robią nie robili o nie będą, robić. .. .robią klpiny z ucziwie płacących grube pieniądze za czynsz ludzi. .. .. no i nakręcają na kolejne. .. inwestycje. .. .i kredy ty do spłacenia na kolejnych 20 lat. .brawoooo zenek brawoooo wioletka.