UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wreszcie ktoś rozsądny napisał prawdę. Ale co się dziwić - babcie (dziadki też)wykupują mieszkania za grosze - bo stare i nie pozwolą zwiększyć opłat - bo mają malutkie emerytury i renty. Ale w rozmowie bliższej słychać tylko - to mieszkanie dla wnuczka (wnusi)bo biedni oni tacy - a jak babcia zamknie oczy - wnusio (lub dzieci)leci do notariatu i zbywa lokal a kasa do kieszeni. .. .to niech wnuczek/a płaci wyższe opłaty jak chce potem to mieszkanie przejąć. Niech dopłaca babci do opłat, niech się składa na fundusz remontowy - wtedy będą remonty. Ci starsi ludzie powinni korzystać z renty odwróconej i nie oglądać się na wnusie (czasem podłe)i żyć normalnie. Wtedy nie będzie i wspólnota miała problemów. .. ..

wernychora

Anuluj