UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to norma w Elblągu, ,cokolwiek się dzieje kadra z łapanek ulicznych, brak fachowców i najtańsza siła robocza, a może trzeba pociągnąć do odszkodowań fizycznych i moralnych pracodawców tejże branży jak zapłacą, będą pamiętać, ,, ,takich mamy fachowców

grace