A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
przy 14 wystarczy sie ubrac cieply sweter gorzej sie robi po niżej tej temperatury gdy sweter nie pomaga, zima nie jest ostra nas szczescie takze nei beda zdrapywac szronu ze scian grzebieniami
A czy możecie polecić jakiegoś zarządcę? Bo chcemy zmienić, ale nie wiemy właśnie do kogo się przenieść.
Rury gazowe zabudowac???!!! Matko Boska.Garbusiarz cyklista.
A ja,jako stare dziadzisko znajace zycie I wspolprace z ZBK,Sam raz na OK 10 lat biore w reke pedzel,kupuje za swoje farby I maluje klatke schodowa w budynku zarzadzanym przez ZBK przy ul Robotniczej,tak uczynilem juz trzykrotnie,po prostu szkoda zdrowia na wspolprace z takim reliktem zacofania jakim jest ta firma.Garbusiarz cyklista
Polecam bardzo dobrego zarzadce Stanislaw Aniol ? Nie mam do niego telefonu , ale znam adres gdzie na stale urzeduje - Alternatywy 4 , zaraz za kosciolem sw. Mikolaja. Pozdrawiam.
14 stopni to ja mam jak działa ogrzewanie
wyprowadźcie się do ZEA tam jest ciepło tani gaz i paliwo
Te wspólnoty tylko szmal potrafią doić od ludzi, a zrobić coś to przerzucają się winą, aby tylko nie zapłacić. Chciwcy przewrotne pokolenie szkoda tych ludzi pewnie bulą jako wspólnota, a te konusy siedzą i popijają kawusię i mają w d. .. .ludzi totalna kpina i ignorancja. Gangrena polityczna i urzędnicza ma się dobrze, a człowiek zwykły cierpi i skazany jest na łaskę. Boga się Bójcie, bo kiedyś oczy wam się zamkną na amen i wy wtedy będziecie bardzo biedni, bo to wasze eldorado kiedyś się skończy i to tylko jest pocieszające.
Chcieliście wspólnot i zarządców to macie. ..
Podobnie jest w budynku przy ulicy Prusa firma tak zwane krzak która dostała zlecenie Za 10 000 zł od zleceniodawcy firmy MK na wymianę rur gazowych od sierpnia wywiercił a dwa otwory na kondygnacjach i spokój i cisza dalej nic się tym nie interesuje