Wybrany wątek opinii
Brawo Zenek!!!!Zenek i jego ekipa z" polecenia"
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Jaworska - brawo. zzenne k brawoooo. .. .. niedlugo nie będziesz miał kogo obsługiwać. .. .. .. tylko siebie. .. .. szukajcie. zarządcę który zna się na przepisach i nie ma wyyyy. .. .i berze kasę za freee. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0