230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To wy sędziowie łamiecie konstytucję. Czym się różnicie od śmieciarza lub sprzątaczki. Zasłaniacie się immunitetem który służy do łamania prawa. Gdybym to ja nawoływał ludzi do łamania prawa to ci sami co teraz krzyczą wsadzili by mnie do kryminału. Mało kto wie że nie płacicie podatków i składek zusowskich. Dla czego inni płacą a wy nie. Pokarzcie swoje zarobki i porównajcie z bogactwem jakie macie. Na sprawach sądowych jesteście bogami, jak wam coś nie pasuje odbieracie prawo wypowiedzenia się. Wydajecie wyroki które nie są realizowane. Mi ukradli samochód, zapadł wyrok i co dalej. Złodziej miał oddać pieniądze tylko ja ich nie widzę. Kiedyś sędzia miał poważanie a teraz z was się śmieją. Do roboty nadzwyczajna kasto i wasi poplecznicy jak ławnicy, biegli sądowi itp.
(2019.12.19)

info

2  
  4
Wystarczy trochę dobrej woli i myślenia samodzielnego ! Kiedyś ceny szły szybciej w górę a podwyżek nie było. Emeryci dostawali po 2,5 zł podwyżki a prąd wzrósł o 15 %. Jak ślepym trzeba być, by nie widzieć tak po prostu uczciwie, że jest ogromna różnica życia w obecnej Polsce niż za czas ów PO-PSL, na korzyść obecnego rządu. To prawda, chcą zabrać przywileje towarzyszom sędziom- komunistycznym szubrawcom ! Czy życzyć Ci abyś trafił na takiego sędziego, do takiego sądu ? Choć jesteśmy po przeciwnej stronie to jednak nie życzę tobie ani tym pyskaczom, dawnym złodziejom systemu komunistycznego, aby doświadczyli tego barbarzyństwa.
xxxyyz (2019.12.19)
Nie myślałem, że dożyję takich czasów. Opowiadał mi Tata, że jak Rosjanie przyszli do nas w 1939 r to jeden z nich prosił Polaków i mego tatę by pokazał mu burżuja czy jakiegoś kułaka. Tłumaczyli mu, że taki człowiek wygląda tak samo jak my wszyscy. On w to nie wierzył bo w gazetach radzieckich rysowali takiego jako mającego kilka głów który wysysał krew z szyi robotników i chłopów. .Jak obserwuje tych protestujących obecnie przed sądami, to sobie myślę, że poziom umysłowy ich nie odbiega znacząco od poziomu tego Rosjanina z 1939 r.
(2019.12.19)
@Olo1 - A ja stanęłam sama z plakatem przeciwko tym demonstrującym Sędziowie do sądzenia, politycy do polityki. Jeżeli sędziowie są niezadowoleni, to powinni to wyrażać ustami swoich polityków, ale nigdy sami. Straszyli stanem wojennym, a szli spokojnie chronieni przez policję. Kto ich pałował, jak nas kiedyś.
dtm (2019.12.19)
Wnuki bawić i szykować posiłki na święta, a nie palić głuppa!
(2019.12.19)

info

3  
  3
sędziowie z nadania polityków beda wydawali polityczne wyroki na zamówienie, tego chcecie ? bo tak bedzie jesli sedziowie bedą podlegli politykom, ludzie obudźcie sie! historia was niczego nie uczy ? pis off
szimurina (2019.12.19)

info

3  
  2
to chyba tych wierzacych w pisbolszewików masz na myśli, sądy podległe politykom to w totalitaryzmach i dykaturach, własnie w ZSRR tak było
(2019.12.19)
Stare babska i chłopy w sklepach i w przychodniach udają niepełnosprawnych i chorych szukają łatwy dochód od sponsora KOD niewiedzac po co przylezli niosąc głupie plakaty jak zwykle szli emeryci nauczyciele znajoma z widzenia ze stoku wstyd i żenada
Zgelblag (2019.12.19)
Takich starych zdewocialych nauczycielek szlak dużo więcej jak one mogły uczyć dzieci i młodzież w szkolach protestują przeważnie żony byłych milicjantów i żony oficerów które za komuny żyły w dostatku a teraż koryto im się zkraca i to ich bardzo boli kiedyś nie przestrzegali żadnej formy demokracji a jak wreszcie demokrację to im jest źle
Zgelblag (2019.12.19)
Byleby komentarz na temat PIS człowieku nie jesteś prawdziwym polakiem bój się BOGA
Zgelblag (2019.12.19)