UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wy sędziowie łamiecie konstytucję. Czym się różnicie od śmieciarza lub sprzątaczki. Zasłaniacie się immunitetem który służy do łamania prawa. Gdybym to ja nawoływał ludzi do łamania prawa to ci sami co teraz krzyczą wsadzili by mnie do kryminału. Mało kto wie że nie płacicie podatków i składek zusowskich. Dla czego inni płacą a wy nie. Pokarzcie swoje zarobki i porównajcie z bogactwem jakie macie. Na sprawach sądowych jesteście bogami, jak wam coś nie pasuje odbieracie prawo wypowiedzenia się. Wydajecie wyroki które nie są realizowane. Mi ukradli samochód, zapadł wyrok i co dalej. Złodziej miał oddać pieniądze tylko ja ich nie widzę. Kiedyś sędzia miał poważanie a teraz z was się śmieją. Do roboty nadzwyczajna kasto i wasi poplecznicy jak ławnicy, biegli sądowi itp.


Anuluj