230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sędziowie są oderwani od reszty społeczeństwa, żyją w równoległym świecie, sprawy trwają lata a wyroki są oderwane od sprawiedliwości, jak sędziemu krzywda to dożywocie jak obywatelowi to może on nie chciał albo zapomniał się, trzeba reformować a nie podporządkowywać, edukować i sprawdzać merytorykę wyroków, jednym słowem przewietrzyć towarzystwo ale nie uzależniać od jeszcze mniej inteligentnej i roztropnej większości w sejmie
(2019.12.19)

info

2  
  2
Sam jesteś troll udajesz cwaniaka podpisz się swoim nazwiskiem odłam Kodu czy komuny
Zygos (2019.12.19)
A ja poznałem dziewczynę z Białorusi podczas wymiany studenckiej i dziewczyna nie ma zamiaru stamtąd wyjeżdżać. Ani ona, ani jej siostra, ani nikt z jej bliskich. Obie mają Kartę Polaka i nie narzekają. Do Polski przyjeżdżają głównie kupić ubrania, bo zachodnie firmy odzieżowe nie mają tam jeszcze tylu salonów i wyboru. I mówię o ciuchach markowych, a nie jakichś "chińczyków". Dziwne, że akurat wczoraj, zapewne całkiem przypadkiem, spotkałeś na ulicy Białorusina. Są tam ludzie biedni, nie zaprzeczam, i może są rejony, gdzie jest ich wiele, ale i takich spotkasz mnóstwo w Polsce. Jednak nie jest tam wcale tak źle, jak mówią stereotypy. Może tak było 20 lat temu. Ja bym powiedział, że Białoruś jest teraz na poziomie dzisiejszej Słowacji. Może Cię to zaskoczy, ale Białoruś dostaje nawet fundusze z Unii Europejskiej, a przecież nie trwają tam nawet starania o wejście do niej. Przy tym tempie rozwoju, za 10-15 lat pewnie prześcignie gospodarczo Polskę. Nie jest to wcale tak dużo czasu, jak się wydaje. Mówienie, że jest tam niewola i zamordyzm to gruba przesada.
(2019.12.19)
Jakie Kalego pisowskie wpisy. .. anioły moralne bez skazy? Jarosław święty? Czy tylko udaje świętego?
nikt21 (2019.12.20)

info

2  
  3
Panie RG coś się u Pana zmieniło?
(2019.12.20)

info

0  
  0
Sądy w Elblągu to "gang Olsena". Nie przestrzegają zapisów powszechnego prawa, nie potrafią nawet normalnie sklecić odpowiedzi do stron czy w protokołach robią błędy merytoryczno-ortograficzne. Szczerze mówiąc za łaskawie ustawodawca się obchodzi z Sędziami obecnie. Powinno się im sprawdzić najpierw posiadanie prawdziwej matury, a co dopiero jeszcze chronić uwite ciepłe gniazdko, gdzie czuć się mogą bezkarnie i szkodzić całej masie niewinnych ludzi za pośrednictwem wyroków i przymusu państwowego.
Bezpartyjny i zniesmaczony (2019.12.20)

info

2  
  2
Sądy w Elblągu to "gang Olsena". Nie przestrzegają zapisów powszechnego prawa, nie potrafią nawet normalnie sklecić odpowiedzi do stron czy w protokołach robią błędy merytoryczno-ortograficzne. Szczerze mówiąc za łaskawie ustawodawca się obchodzi z Sędziami obecnie. Powinno się im sprawdzić najpierw posiadanie prawdziwej matury, a co dopiero jeszcze chronić uwite ciepłe gniazdko, gdzie czuć się mogą bezkarnie i szkodzić całej masie niewinnych ludzi za pośrednictwem wyroków i przymusu państwowego.
Bezpartyjny i zniesmaczony (2019.12.20)

info

0  
  2
Sądy w Elblągu to "gang Olsena". Nie przestrzegają zapisów powszechnego prawa, nie potrafią nawet normalnie sklecić odpowiedzi do stron czy w protokołach robią błędy merytoryczno-ortograficzne. Szczerze mówiąc za łaskawie ustawodawca się obchodzi z Sędziami obecnie. Powinno się im sprawdzić najpierw posiadanie prawdziwej matury, a co dopiero jeszcze chronić uwite ciepłe gniazdko, gdzie czuć się mogą bezkarnie i szkodzić całej masie niewinnych ludzi za pośrednictwem wyroków i przymusu państwowego.
Bezpartyjny i zniesmaczony (2019.12.20)

info

1  
  2
Brawo. Już straciłem nadzieję na zdrowy rozsądek. Trafny komentarz. Pozdrawiam.
ktoś tam jakis (2019.12.20)
zapraszam wszystkich poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości do dochodzenia swych praw po przez odszkodowania oraz wymierzania sprawiedliwości tym "biednym sędziom"zarabiającym kilkakrotnie wyżej niż przeciętny mieszkaniec elbląga. sędziowie od 7 000 zł w góre nętto zarabiają a często ich praca przejawia się na szkody, brak wiedzy, zuchwalstwo, kumoterstwo, lekkomyślność i niedbalstwo.
Bezpartyjny obserwator (2019.12.20)

info

4  
  2