UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie myślałem, że dożyję takich czasów. Opowiadał mi Tata, że jak Rosjanie przyszli do nas w 1939 r to jeden z nich prosił Polaków i mego tatę by pokazał mu burżuja czy jakiegoś kułaka. Tłumaczyli mu, że taki człowiek wygląda tak samo jak my wszyscy. On w to nie wierzył bo w gazetach radzieckich rysowali takiego jako mającego kilka głów który wysysał krew z szyi robotników i chłopów. .Jak obserwuje tych protestujących obecnie przed sądami, to sobie myślę, że poziom umysłowy ich nie odbiega znacząco od poziomu tego Rosjanina z 1939 r.