A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bylo : Syjonisci do Syjamu,a nie Syjonu.Czytaj transparently dokladnie I ze zrozumieniem.Pozdro Garbusiarz cyklista
Moim zdaniem z tym NKWD ten powyzej ma duzo racji,moge CI przedstawic konkretny przyklad dot wywozki na Syberie.Garbusiarz cyklista
Podczas głosowania nad ustawą tzw. kagańcową zabrakło na sali obrad posłów z KO, PSL, SLD i. .. .. kogoś jeszcze. Cała ta wasza zgraja z KO jest. .. .. warta, jesteście po prostu już nie śmieszni, ale żałośni. Jarosław, Jarosław, Jarosław, Jarosław, Jarosław, Jarosław, Jarosław !!!!!
No! Wypieli sie na wlasny elektorat.Garbusiarz cyklista
Polacy mieli kolonię na Ukrainie i nie byli dużo lepsi od kolonistów zachodnich.
Całą za zgraja z opozycji to banda nieudaczników mający swój elektorat za idiotów - co akurat jest prawdą. Za co oni biorą pieniądze jako posłowie? Na wiecach i manifestacjach prawie nie pękną tak są nadmuchani, a idioci im wierzą i idą na te żenujące demonstracje.
Kto odcina program TVP ? (Elbląg - 12 lutego )Polsat i odmiany TVN odbierają - czy ktoś z Was ma taki problem ?
No już nie przesadzaj, dla nich wujcio Józef Wisarionowicz był lagodny
Chodzi o tego psychicznego, którego krawatami Owsiak na wosp handlowal?
Polskie sądy to mieszanina systemu prawnego stworzonego w głowie Stalina z poczuciem całkowitej bezkarności sędziów. Sędzia Tomasz Piechowiak obecnie w Sądzie Okręgowym w wyroku potwierdził nieprawdę co do karalności jednego ze skazanych i włos mu za to z głowy nie spadł, bo przecież żaden Prokurator nie postawi oskarżenia sędziemu, a żaden kolega z kolegium sądu go za to nie skaże. Każda urzędniczka dowolnego urzędu za to samo zostałaby skazana i straciła pracę oraz byłaby relegowana z korpusu służby cywilnej gdyby była w jego zasobie kadrowym. To jest prawo państwa czy państwo z Bożej niełaski paraprawników ?