UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to chyba tych wierzacych w pisbolszewików masz na myśli, sądy podległe politykom to w totalitaryzmach i dykaturach, własnie w ZSRR tak było
to chyba tych wierzacych w pisbolszewików masz na myśli, sądy podległe politykom to w totalitaryzmach i dykaturach, własnie w ZSRR tak było