UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wystarczy trochę dobrej woli i myślenia samodzielnego ! Kiedyś ceny szły szybciej w górę a podwyżek nie było. Emeryci dostawali po 2,5 zł podwyżki a prąd wzrósł o 15 %. Jak ślepym trzeba być, by nie widzieć tak po prostu uczciwie, że jest ogromna różnica życia w obecnej Polsce niż za czas ów PO-PSL, na korzyść obecnego rządu. To prawda, chcą zabrać przywileje towarzyszom sędziom- komunistycznym szubrawcom ! Czy życzyć Ci abyś trafił na takiego sędziego, do takiego sądu ? Choć jesteśmy po przeciwnej stronie to jednak nie życzę tobie ani tym pyskaczom, dawnym złodziejom systemu komunistycznego, aby doświadczyli tego barbarzyństwa.

xxxyyz