UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Olo1 - A ja stanęłam sama z plakatem przeciwko tym demonstrującym Sędziowie do sądzenia, politycy do polityki. Jeżeli sędziowie są niezadowoleni, to powinni to wyrażać ustami swoich polityków, ale nigdy sami. Straszyli stanem wojennym, a szli spokojnie chronieni przez policję. Kto ich pałował, jak nas kiedyś.

dtm

Anuluj