Wybrany wątek opinii

PiS jest dziki,PiS jest zły,PiS ma bardzo ostre kły,kto spotyka w polsce PiSa ten na drzewo zaraz zmyka.
(2019.12.19)
Byleby komentarz na temat PIS człowieku nie jesteś prawdziwym polakiem bój się BOGA
Zgelblag (2019.12.19)
Powrót do komentarzy