Wybrany wątek opinii
PiS jest dziki,PiS jest zły,PiS ma bardzo ostre kły,kto spotyka w polsce PiSa ten na drzewo zaraz zmyka.
Do moderacji
Odpowiedz
24
58
Byleby komentarz na temat PIS człowieku nie jesteś prawdziwym polakiem bój się BOGA
Do moderacji
Odpowiedz
1
3