UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Olo1 - A ja stanęłam sama z plakatem przeciwko tym demonstrującym Sędziowie do sądzenia, politycy do polityki. Jeżeli sędziowie są niezadowoleni, to powinni to wyrażać ustami swoich polityków, ale nigdy sami. Straszyli stanem wojennym, a szli spokojnie chronieni przez policję. Kto ich pałował, jak nas kiedyś.
dtm