UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stare babska i chłopy w sklepach i w przychodniach udają niepełnosprawnych i chorych szukają łatwy dochód od sponsora KOD niewiedzac po co przylezli niosąc głupie plakaty jak zwykle szli emeryci nauczyciele znajoma z widzenia ze stoku wstyd i żenada

Zgelblag

Anuluj