Wybrany wątek opinii
Oddać bohaterom ZOMO ich bezprawnie odebrane przywileje. Sędziów ogłosić bogami na ziemi i oddawać im czesc. O czymś zapomniałem?
Do moderacji
Odpowiedz
159
77
Zapomniałeś wziąć rozpęd i walnąć głową w kaloryfer.
Do moderacji
Odpowiedz
39
40
Proszę mentor się znalazł. Proponuje dać przykład i samemu zrobić to do czego innych namawiasz.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Tak. Odebrać pieniądze z kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Kasjer - też odebrać kasię
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Chyba o wizycie u psychiatry.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
tak !! Módl się o zdrowie bo o rozum za póżno !!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Stare babska i chłopy w sklepach i w przychodniach udają niepełnosprawnych i chorych szukają łatwy dochód od sponsora KOD niewiedzac po co przylezli niosąc głupie plakaty jak zwykle szli emeryci nauczyciele znajoma z widzenia ze stoku wstyd i żenada
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Brawo. Już straciłem nadzieję na zdrowy rozsądek. Trafny komentarz. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0