Wybrany wątek opinii

Oddać bohaterom ZOMO ich bezprawnie odebrane przywileje. Sędziów ogłosić bogami na ziemi i oddawać im czesc. O czymś zapomniałem?
(2019.12.18)
Zapomniałeś wziąć rozpęd i walnąć głową w kaloryfer.
(2019.12.18)
Proszę mentor się znalazł. Proponuje dać przykład i samemu zrobić to do czego innych namawiasz.
WaldemarKasta (2019.12.19)
Tak. Odebrać pieniądze z kasy.
Kasjer (2019.12.19)
@Kasjer - też odebrać kasię
(2019.12.19)
Chyba o wizycie u psychiatry.
Obserwator 2019 (2019.12.19)
tak !! Módl się o zdrowie bo o rozum za póżno !!
(2019.12.19)
Stare babska i chłopy w sklepach i w przychodniach udają niepełnosprawnych i chorych szukają łatwy dochód od sponsora KOD niewiedzac po co przylezli niosąc głupie plakaty jak zwykle szli emeryci nauczyciele znajoma z widzenia ze stoku wstyd i żenada
Zgelblag (2019.12.19)
Brawo. Już straciłem nadzieję na zdrowy rozsądek. Trafny komentarz. Pozdrawiam.
ktoś tam jakis (2019.12.20)
Powrót do komentarzy