A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wojsko widać że nawet beretu nie umie założyć tak jak powinno być a nie orzeł sra na oko. To są regulaminy musztry. Ale po co bo beret zagięty to szpan we wsi.
@Żenada i muł (kapral z Z - W WOT tak właśnie nosi się beret – orzeł znajduje się nad lewym okiem.
Ustawka - sprzątanie grobów z dziennikarzami.
co ty wiesz.
za prl to było wojsko, Ruscy szkolili nas jak trzeba, berety mieliśmy zozkładane jak nalezy i nikomu do głowy nie przyszło aby rozkazu ruskiego nie wykonać, kazali napadac na Czechosłwację to napadaliśmy, kazali strzelać do stoczniowców to z karabinów do nich waliliśmy, takie to było wojsko, a jak kazali okupowac Polskę w 1981 roku tośmy stan wojenny zrobili i ten krąbrny naród czołgami rozjeździli, dzisiaj jestem dumny z tego, że w PR
L służyłem w Ludowym Wojsku Polskim, dostaje emeryturę za służbę bo mi się nalezy i berety mogem krytykowac bo co mi pozostało jako bęcwałowi robić,
@Patriota - Nie rozśmieszaj mnie ? Staną w obronie czy pierwsi spierdzielą lub polegną z wyszkolonymi jednostkami ? Ja uważam, ze większość siedzieli, a Ci co zostaną to i tak nie będą stanowić żadnej realnej siły. .. Zapytaj się co o nich sądzą zawodowi.
Znawcy i szydercy najpierw proponuje sie zapoznac z jednostka jaka jest WOT. Z Regulaminami tej formacji i po co została stworzona. Gdy robi sie cos pożytecznego to trzeba to wysmiac ciekawy jestem czy w zapaliliscie chodz raz jeden znicz na grobach żołnierzy
Tylko do tego się nadają, do żołnierzy to im jeszcze daleko ;-)
@Anonimek1 - Oj anonimek, przecież ich się nie wyśle do walki z regularnym wojskiem czy jednostkami specjalnymi. To tak jakby z pistoletem na czołgi. Oni mają swoje zadania jak zresztą każda formacja do innych celów jest szkolona.
Jakim to trzeba być ”PATRIOTĄ”, żeby krytykować ludzi którzy chcą zrobić coś dobrego i z własnej nie przymuszonej woli służą ojczyźnie! Ruszcie swoje leniwe Du.y i dajcie coś od siebie ! To do wszystkich co krytykują WOT