41
29.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wojsko widać że nawet beretu nie umie założyć tak jak powinno być a nie orzeł sra na oko. To są regulaminy musztry. Ale po co bo beret zagięty to szpan we wsi.
Lysy (2019.10.29)

info

3  
  3
@Żenada i muł (kapral z Z - W WOT tak właśnie nosi się beret – orzeł znajduje się nad lewym okiem.
Terytorials (2019.10.29)
Ustawka - sprzątanie grobów z dziennikarzami.
(2019.10.30)

info

2  
  0
co ty wiesz.
(2019.10.30)
za prl to było wojsko, Ruscy szkolili nas jak trzeba, berety mieliśmy zozkładane jak nalezy i nikomu do głowy nie przyszło aby rozkazu ruskiego nie wykonać, kazali napadac na Czechosłwację to napadaliśmy, kazali strzelać do stoczniowców to z karabinów do nich waliliśmy, takie to było wojsko, a jak kazali okupowac Polskę w 1981 roku tośmy stan wojenny zrobili i ten krąbrny naród czołgami rozjeździli, dzisiaj jestem dumny z tego, że w PR L służyłem w Ludowym Wojsku Polskim, dostaje emeryturę za służbę bo mi się nalezy i berety mogem krytykowac bo co mi pozostało jako bęcwałowi robić,
oficer LWP (2019.10.30)

info

0  
  2
@Patriota - Nie rozśmieszaj mnie ? Staną w obronie czy pierwsi spierdzielą lub polegną z wyszkolonymi jednostkami ? Ja uważam, ze większość siedzieli, a Ci co zostaną to i tak nie będą stanowić żadnej realnej siły. .. Zapytaj się co o nich sądzą zawodowi.
Anonimek1 (2019.10.30)
Znawcy i szydercy najpierw proponuje sie zapoznac z jednostka jaka jest WOT. Z Regulaminami tej formacji i po co została stworzona. Gdy robi sie cos pożytecznego to trzeba to wysmiac ciekawy jestem czy w zapaliliscie chodz raz jeden znicz na grobach żołnierzy
Poli (2019.10.30)
Tylko do tego się nadają, do żołnierzy to im jeszcze daleko ;-)
Kami+ (2019.10.30)

info

2  
  4
@Anonimek1 - Oj anonimek, przecież ich się nie wyśle do walki z regularnym wojskiem czy jednostkami specjalnymi. To tak jakby z pistoletem na czołgi. Oni mają swoje zadania jak zresztą każda formacja do innych celów jest szkolona.
Zbyszek321 (2019.10.30)
Jakim to trzeba być ”PATRIOTĄ”, żeby krytykować ludzi którzy chcą zrobić coś dobrego i z własnej nie przymuszonej woli służą ojczyźnie! Ruszcie swoje leniwe Du.y i dajcie coś od siebie ! To do wszystkich co krytykują WOT
Blp (2019.10.30)

info

2  
  2