UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakim to trzeba być ”PATRIOTĄ”, żeby krytykować ludzi którzy chcą zrobić coś dobrego i z własnej nie przymuszonej woli służą ojczyźnie! Ruszcie swoje leniwe Du.y i dajcie coś od siebie ! To do wszystkich co krytykują WOT

Blp

Anuluj